Farby

Farba je nekonečný svet možností a vnemov.

Každý odtieň farby môže dať prostrediu rôznu interpretáciu a definovať jeho priestor a štýl.Možností zladenia a podôb farieb je vo vzorkovníku veľmi veľa a umožňujú vytvárať atmosféru a pocity podľa vlastných predstáv.Každý priestor tak nadobúda špecifický ráz a vyjadruje rôzne emócie a predstavy.

SILVER CONFORT

HYGIENIZAČNÁ FARBA S IÓNMI STRIEBRA

BEZ ZÁPACHU • BEZPEČNÁ • UMÝVATEĽNÁ • RÝCHLO SCHNÚCA • TRVÁCNA

SILVER CONFORT

HYGIENIZÁCIA STIEN IÓNMI STRIEBRA

Vďaka prírodnému prvku používanému už v dávnych časoch, tzn. striebru, môžete predchádzať tvorbe plesní a baktérií na stenách domu. 

Silver Confort je nová hygienizačná umývateľná farba San Marco s iónmi striebra, navrhnutá pre potreby čoraz aktuálnejších požiadaviek na hygienu prostredia. 

Chráňte a bráňte svoj domov vďaka prirodzenému účinku mikročastíc: ióny striebra vytvárajú bariéru, ktorá zabraňuje rozmnožovaniu baktérií a tvorbe plesní bez uvoľňovania škodlivých látok.

Účinok iónov striebra je trvácny, pretože častice nedegradujú a ich pôsobenie v nanesenej vrstve farby je permanentné. 

Silver Confort umožňuje obývať ošetrený priestor ihneď po nanesení farby, ktorá je bez zápachu a obsahu prchavých organických zlúčenín (VOC). 

ARUM

VOĽBA HYPOALERGÉNNEHO PRODUKTU

Citlivé osoby ako sú deti a zraniteľní jedinci si vyžadujú väčšiu pozornosť a starostlivosť. 

Arum je farba na báze vody realizovaná pomocou látok špecificky zvolených tak, aby vyhovovali domácnostiam alebo verejným prostrediam navštevovaným citlivými osobami alebo jedincami väčšmi vystavenými znečisteniu interiérových priestorov. 

Nechajte steny dýchať! Arum je priedušná farba, ktorá dokonale prepúšťa vodnú paru.Hypoalergénne vlastnosti farby Arum sú dermatologicky testované Inštitútom ISPE (Institute of Skin and Product Evaluation): výsledkom je hypoalergénny produkt (závery testu č. 272/13/00). 

Nedráždi pokožku (závery testu č. 271/13/00). 

Ihneď po nanesení farby je daný priestor možné obývať, pretože produkt je bez zápachu a obsahu prchavých organických zlúčenín (VOC). 

ARUM

PRIEDUŠNÁ HYPOALERGÉNNÁ FARBA

BEZPEČNÁ • RÝCHLO SCHNÚCA • DOBRÁ KRYCIA SCHOPNOSŤ • PRIEDUŠNÁ

SILDOMUS SANA

SILIKÁTOVÁ FARBA ZACHYTÁVAJÚCA FORMALDEHYD

ČISTÍ VZDUCH OD FORMALDEHYDU • PRIEDUŠNÁ • BEZPEČNÁ • JEMNÉ A UPOKOJUJÚCE FARBY

SILDOMUS SANA

ČISTÍ AJ OD FORMALDEHYDU

Zlepšite si kvalitu vzduchu vďaka farbe s technológiou „požierača formaldehydu“, ktorý odstraňuje jednu z najškodlivejších VOC. 

Sildomus Sana je silikátová farba, ktorá využíva technológiu „požierača formaldehydu“, schopnú zachytávať túto látku vyskytujúcu sa v prostredí a premieňať ju na stabilné a neškodné zlúčeniny. 

Jej účinok je totálny: okrem toho, že znižuje koncentráciu formaldehydu vo vzduchu, odpudzuje aj prach, roztoče a hmyz, čím udržiava steny dlhodobo čisté a znižuje riziko vzniku alergií. Sildomus Sana má protiplesňový účinok: pomáha čistiť vzduch v interiéri, čím zmierňuje problémy spojené s chemickými látkami produkovanými tradičnými nátermi u citlivých osôb. 

Udržujte si svoje priestory v suchu a zdraví: vďaka priedušnej farbe budú steny filtrovať vlhkosť vášho domova. Podstatou priedušného domova je menšie kolísanie teploty, čo následne zlepšuje jeho klímu. Ihneď po nanesení farby je daný priestor možné obývať, pretože produkt je bez zápachu a obsahu prchavých organických zlúčenín (VOC).

ANTICA CALCE a ANTICA CALCE ELITE

A DOMOV DÝCHA

Ochráňte svoj domov a podajte pomocnú ruku životnému prostrediu: farby s obsahom minerálov ako je vápno sú udržateľné, pretože používajú obnoviteľné prírodné zdroje* 

Antica Calce a Antica Calce Elite sú farby na báze prírodného minerálneho vápna, ktoré vytvárajú pre vápno typický matný efekt. 

Účinok vápna je totálny: vzhľadom k vysokej priedušnosti sú farby vhodné pre vlhké miestnosti, ktoré chránia pred tvorbou plesní a machu, naopak ich antistatický účinok odpudzuje prach, nečistoty, roztoče a hmyz, čím znižujú riziko vzniku alergií. Keďže ide o produkt na prírodnej báze, neprodukuje znečisťujúce prchavé látky. 

Vďaka priedušnosti farby steny fungujú ako filter vonkajšej a vnútornej vlhkosti domova, čo znižuje kolísanie teploty a zlepšuje jeho klímu. 

Ihneď po nanesení farby je daný priestor možné obývať vďaka tomu, že farby sú bez zápachu a obsahu prchavých organických zlúčenín (VOC). Ako pri nanášaní, tak pri schnutí. 

* vo väčšej miere vzhľadom k bežným farbám na báze syntetických spojív. 

Antica Calce

MINERÁLNA FARBA

PRÍRODNÁ • UDRŽATEĽNÁ • PRIEDUŠNÁ • VHODNÁ DO VLHKÝCH MIESTNOSTÍ • DEKORATÍVNA • PRE REŠTAURÁTORSKÉ ZÁSAHY • ODOLNÁ VOČI TEPLOTNÝM VÝKYVOM

OCHRANA FASÁD A ICH VALORIZÁCIA PRESTÍŽNYMI POVRCHOVÝMI ÚPRAVAMI

Antica Calce a Antica Calce Elite sa dajú nanášať aj na vonkajšie povrchy, nové či staré omietky a obklady minerálnej povahy. 

Vďaka antickému efektu vápna dostávajú ošetrované povrchy späť svoju jedinečnú estetickú hodnotu, preto sú tieto farby ideálne pri dekoratívnych a reštaurátorských zásahoch na historických budovách, prestížnych palácoch a vidieckych usadlostiach, kde sa vyžaduje uplatniť antické prvky talianskeho dekoratívneho umenia. 

Vápno poskytuje fasádam dlhodobú ochranu a odoláva teplotným výkyvom, predchádza degradácii spojenej s vlhkosťou, bojuje proti tvorbe plesní, rias, machu a prípadnému oddeľovaniu náterovej vrstvy. 

Steny vzdorujú času: správna zrelosť vápna zabraňuje tvorbe pary a zrážaniu, ktoré v opačnom prípade podporujú vznik plesní. 

Environmentálna udržateľnosť: cyklus väčšiny minerálnych farieb spotrebúva viac obnoviteľných zdrojov* než je tomu u syntetických produktoch. 

FARBY ZDRAVIA

Jasné a teplé farby produktu Antica Calce až po stredne intenzívne farby produktov Antica Calce Elite a Sildomus Sana, bledé pastelové farby produktu Arum až po intenzívne, čisté a moderné odtiene produktu Silver Confort. 

Call Now Button