UNIMARC VERNICE je jednozložkový produkt riediteľný vodou, použiteľný na nátery podláh a výrobkov z dreva v interiéroch.

Popis produktu

Aby sa čo najlepšie vyhovelo účelu, produkt bol vyhotovený tak, aby poskytoval jednoduchosť pri nanášaní a dobrú rozťažnosť, odolnosť voči chemickým činiteľom prítomným vo voskoch a čistiacich prostriedkoch, zvýšený efekt antiblocking. Produkt schne rýchle znižujúc časy náteru podkladu.
Zaschnutý film má zvýšenú tvrdosť a vynikajúcu pružnosť, ponúka pololesklý efekt spracovaného povrchu. UNIMARC VERNICE môže byť používaný na umývateľné vodou riediteľné nátery, za predpokladu že sú dobre priľnavé, aby zlepšil výkonové vlastnosti filmu.

Vhodné podklady

Výrobky z dreva v interiéri, nové alebo už natreté, ako napríklad: parkety, ochranné lišta na stene, panely, rôzne predmety kde sa vyžaduje zvýšená tvrdosť povrchu.

Možnosť tónovania

NIE

Bázy pre tónovanie

NIE

Riedenie

Pre nátery štetcom a valčekom je výrobok pripravený na používanie. Pre použitie na nové drevo je treba prvú vrstvu zriediť na 15 - 20%, zatiaľ čo na druhú vrstvu použiť produkt taký aký je. - Pre nátery striekaním rozriediť produkt vodou na 15%. - Použiť prostriedok v po sebe idúcich vrstvách v rozmedzí najmenej 4 hodín.

Výdatnosť / Spotreba

Počet vrstiev: nanášajú sa 2 vrstvy produktu. Na dosiahnutie lepšej plnosti sa odporúča naniesť 3 vrstvy. Orientačná výdatnosť: 5-6 m2/l na 2 vrstvy na dreve stredne savom.

Call Now Button