MARCONOL EFFETTO CERATO Marconol effetto cerato

Kód produktu
863
Vrchný náter vodu odpudzujúci pololesklý odolný voči poškriabaniu pre drevo v exteriéri

Popis produktu

MARCONOL EFFETTO CERATO je produkt vhodný na impregnáciu a ochranu dreva. Je vybavený zvýšenou penetračnou schopnosťou potrebnou pre ochranu pred atmosferickými činiteľmi a znečisťujúcimi látkami j v ťažkých podmienkach, pričom ostáva nezmenený napriek štrukturálnym zmenám dreva.

Zvláštne zloženie prostriedku MARCONOL EFFETTO CERATO mu poskytuje možnosť dosiahnuť vrchné nátery výplňové a vodu odpudzujúce, pretože vytvára mikroporézny film s vysokou priepustnosťou vodných pár. Ním upravené drevo udržiava nezmenenú prirodzenú hydrometrickú rovnováhu pričom zabraňuje, aby sa dostavilo odlupovanie charakteristické pre tradičné syntetické nátery na drevo a preto sa výrobok jednoducho udržiava.

MARCONOL EFFETTO CERATO obsahuje zvláštne prísady, ktoré pohlcujú ultrafialové lúče a je zafarbený priezračnými pigmentmi zafarbujúcimi drevo bez toho, aby maskovali žilkovanie.

Vhodné podklady

Použiteľný pre drevo v exteriéri a interiéri: Drevené povrchy nové, staré a predtým natreté ako sú podkrovia, zárubne, balkóniky, ploty, obločnice, schody a rôzne predmety.

Možnosť tónovania

ÁNO

Bázy pre tónovanie

ÁNO

Riedenie

pripravený na použitie

Výdatnosť / Spotreba

Orientačná výdatnosť: 4-5 m2/l na 2 vrstvy na dreve stredne savom. Je vhodné vykonať predbežnú skúšku na špecifickom podklade na určenie spotreby.

Call Now Button