Kód produktu
9720100
PODKLADOVÝ ŠPRIC NA BÁZE PRÍRODNÉHO VÁPNA

Popis produktu

BIOMARC RINZAFFO zjednotí murovanú stenu a pripraví ideálne priľnavý podklad na následnú aplikáciu omietok BIOMARC. BIOMARC RINZAFFO [classificato GP/CS II (EN998-1) je zložený výhradne z prírodných prvotných surovín ako hydraulické vápno NHL, rímsky sopečný prach a pucolán, náplavové inerty nedrvené očistené od ílu a rozpustných solí, odolné soliam, atmosférickým vplyvom, mrazu, nedrolivé.

Úplná bio-kompaktibilita a recyklácia ako inert robia z BIOMARC RINZAFFO materiál zvlášť vhodný pre zásahy v Bio- výstavbe a reštaurovaní stavieb s historicko-umeleckou hodnotou.

Vhodné podklady

  • BIOMARC RINZAFFO vhodný na všetky murované povrchy rôznorodého pôvodu (tehla,tuf, kameň atď) vonku a vo vnútri z ktorých bola kompletne odstránená stará omietka.
  • Neaplikovateľné na nesúdržné drolivé podklady, na povrchy vystavené stojatej vode alebo inému typu infiltrácie vody. Na zasolené povrchy alebo podklady vystavené vzlínavej vlhkosti použite systém BIOMARC DEUMIDIFICANTE.
  • Na systém BIOMARC môžu byť ďalej nanášané povrchové úpravy na báze vápna, silikátov alebo silosanové.Ako povrchovú úpravu v interiéroch je možné použiť líniu solvent-free SUPERNATURAL. 

Možnosť tónovania

NIE

Bázy pre tónovanie

NIE

Výdatnosť / Spotreba

Indikatívna výdatnosť: 7-8 Kg/m2 na vrstvu 5 mm.

Balenie / Výdatnosť balenia

Spotreba: 1,5 Kg/m2 na mm. S jedným 25 kg balením sa pokryjú circa 3–4 m2 vrstvou 5 mm.

Call Now Button