Biomarc Intonacio

Kód produktu
9720200
BIO-OMIETKA NA BÁZE PRÍRODNÉHO VÁPNA

Popis produktu

BIOMARC INTONACO je omietka pre vonkajšie a vnútorné steny. Tvorí vrstvu s veľmi vysokou priepustnosťou vodnej pary a odolnosťou na atmosférické cykly. K ukončeniu s BIOMARC FINITURA. BIOMARC INTONACO je bio-omietka [klasifikovaná GP/CS I (EN998-1) je zložená výhradne z naturálnych prvotných surovín ako prírodný hydrát vapna NHL, rímsky sopečný kameň a pucolánu (pozzolana), nedrvené inertné náplavové materiály očistené od ílu a rozpustných solí, odolné soliam a poveternostným vplyvom, mrazu, nedrolivé.

Úplná bio-kompaktibilita a recyklácia ako inert robia z BIOMARC INTONACO materiál zvlášť vhodný pre zásahy v Bio-výstavbe a reštaurovaní stavieb s historicko-umeleckou hodnotou.

Vhodné podklady

  • Je vhodný ako omietka na akýkoľvek typ murovaného podkladu (tehla, kameň, betón)po preventívnej úprave špricom.
  • Nevhodný na sadrové podklady. Na podklady s prítomnosťou soli a vzlínavej vlhkosti použite odvlhčovací, sanačný systém BIOMARC DEUMIDIFICANTE.
  • Na systém BIOMARC môžu byť ďalej nanášané povrchové úpravy na báze vápna, silikátov alebo silosanové. Ako povrchovú úpravu v interiéroch je možné použiť líniu solvent-free SUPERNATURAL.

Možnosť tónovania

NIE

Bázy pre tónovanie

NIE

Výdatnosť / Spotreba

Indikatívna výdatnosť: 18 Kg/m2 vrstvou 1,5 cm.

Balenie / Výdatnosť balenia

Spotreba: 12 Kg/m2 na cm vrstvy. 

Call Now Button