Biomarc Finitura

Kód produktu
9710300
BIO-FINÁLNA ODVLHČOVACIA OMIETKA NA BÁZE PRÍRODNÉHO VÁPNA

Popis produktu

BIOMARC FINITURA DEUMIDIFICANTE je vrchná pucovka sanačného odvlhčujúceho systému BIOMARC DEUMIDIFICANTE na sanáciu múrov postihnutých vlhkosťou a následnou tvorbou kryštálov solí na ich povrchu. Tvorí vrstvu s velmi vysokou priepustnosťou vodnej pary, v spojení s vysokou vodoodpudivosťou výbornou mechanickou a klimatickou odolnosťou. BIOMARC FINITURA DEUMIDIFICANTE finálna bioomietka [klasifikovaná GP/CS II (EN998-1) je zložená výhradne z naturálnych prvotných surovín ako prírodný hydrát vapna NHL, nedrvené inertné náplavové materiály očistené od ílu a rozpustných solí, odolné soliam a poveternostným vplyvom, mrazu, nedrolivé.

BIOMARC FINITURA DEUMIDIFICANTE neobsahuje vápencový piesok. Úplná bio-kompaktibilita a recyklácia ako inert robia z BIOMARC FINITURA DEUMIDIFICANTE materiál zvlášť vhodný pre zásahy v Bio- výstavbe a reštaurovaní stavieb s historicko-umeleckou hodnotou.

Vhodné podklady

Aplikovateľné na podklady zložené z BIOMARC RINZAFFO DEUMIDIFICANTE / BIOMARC INTONACO DEUMIDIFICANTE. Nekompaktibilné so sadrovými podkladmi a starými syntetickými podladmi.

Možnosť tónovania

NIE

Bázy pre tónovanie

NIE

Výdatnosť / Spotreba

Indikatívna spotreba: 1,2 kg/m2 na mm vrstvy.

Call Now Button