ALLOVER

Kreativita v troch rozmeroch

Allover: Jednozložková dekoratívna povrchová úprava pre podlahy, stropy a steny

Systém Allover umožňuje získať dekoratívnu povrchovú úpravu pre súvislé podlahy a steny jednoduchou aplikáciou, s vysokým technickým výkonom, a je schopný vytvárať rôzne estetické riešenia moderným štýlom pre teplé a útulné prostredie alebo pre súčasné prostredie, viac určené pre esenciálnu a sofistikovanú atmosféru.

So systémom Allover je možné jednoducho prispôsobiť každú miestnosť v byte: obývačku, kuchyňu, ale aj chúlostivejšie a vlhké priestory ako kúpeľňa, čím sa vytvorí celkový rovnomerný vzhľad v troch rozmeroch: podlaha, steny a strop.

Systém sa aplikuje mimoriadne jednoducho a vytvára moderné a esenciálne prostredie, ktoré pripomína prestížnu rezidenčnú estetiku.

Tri jednozložkové produkty pre rýchlu a jednoduchú aplikáciu

ALLOVER BASE

Dekoratívna povrchová vrstva pre podklad / povrchovú úpravu. Umožňuje vytvoriť kotviaci podklad, aj povrchové úpravy s estetikou, s textúrami a efektami hmoty, na vodorovných aj na zvislých povrchoch v interiéri.

ALLOVER FINISH

Dekoratívna povrchová úprava na podlahy a steny, ideálna pre dosiahnutie estetického, hladkého a minimalistického vzhľadu, s jemnou textúrou. Je dostupná vo viac ako 20 farebných odtieňoch, zvolených z momentálnych trendov.

ALLOVER TOP

Vodoodpudivý ochranný lak, priesvitný a s polomatným finálnym efektom. Zaručuje odolnosť voči horúcim a studeným tekutinám a voči látkam používaným v obytných a reštauračných priestoroch.

Tri charakteristiky kvality

Systém Allover sa odlišuje tromi základnými aspektmi, ktoré charakterizujú výrobok a vďaka ktorým je ideálny pre firmy, vzhľadom k jeho jednoduchej správe na stavbe, aj pre finálneho zákazníka, ktorý bude môcť využívať výhody vynikajúceho technického a estetického výkonu systému Allover.

1. Jednoduchosť aplikácie
Systém Allover je tvorený len tromi výrobkami, a je jednoduchý a rýchlo aplikovateľný. Výrobky sú jednozložkové a pripravené na použitie, a sú vhodné pre všetky potreby. Maximálne v piatich krokoch Allover umožňuje získať požadovaný estetický výsledok, s vysokým technickým výkonom a elegantným emocionálnym dopadom.

2. Vysoký technický výkon
Allover je jednozložkový systém, ktorý umožňuje dekorovať povrchy v interiéri, vytváraním vysoko odolných povrchových úprav v troch rozmeroch: podlahy, stropy a steny. Systém je odolný voči nárazomoteromškrabancomtekutinám a škvrnám.

3. Estetický výsledok
Allover je aplikovateľný do všetkých prostredí a na povrchy v interiéri, ako obývačkykuchynekúpeľnepráčovne, ale tiež na nábytok a sprchové vaničky. Zdokonaľuje dizajnové prvky vytváraním ikonickej estetickej kontinuity, ktorá zjednocuje tri rozmery miestnosti pre dosiahnutie moderného, osobného a vyhľadávaného povrchu. Dekoratívna povrchová úprava je vyhladená a rovnomerná.
Sam Marco odporúča pre systém Allover dva cykly aplikácie.
Cyklus Flat v 5 krokoch vytvára hladký, minimalistický povrch, jemnou textúrou. Cyklus Smart v 4 krokoch vytvára hmotovú textúru a polomatný efekt.

PRIPRAVENÝ NA POUŽITIE
FARBITEĽNÝ PODĽA VZORKOVNICE
ODOLNOSŤ VOČI VODE
ODOLNOSŤ VOČI NÁRAZU
ODOLNOSŤ VOČI POŠKRIABANIU
ODOLNOSŤ VOČI ŠKVRNÁM

Ako zvoliť farbu systému Allover najvhodnejšiu pre vaše prostredie

Farba prostredia môže zmeniť jeho charakter a štýl, vzbudiť emócie v tých, ktorí tam bývajú. San Marco zvolila 23 farebných odtieňov, ideálnych na realizáciu súvislých prostredí bez spojov, rovnomerných na dotyk a uspokojujúcich túžbu po esenciálnej estetike s minimalistickým štýlom.

Continuo

video manuál
CONTINUO predstavuje ideálne riešenie pre horizontálne aj vertikálne plochy, ako sadrokartónové alebo murované steny, keramické povrchy, porcelánové dlaždice, mozaiky, prírodný a rekonštruovaný kameň a existujúce povlaky z epoxidového alebo polyuretánového charakteru. Dokonalé aj na povrchoch so sálavým podlahovým vykurovaním.

CONTINUO je riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje
sofistikovaným estetickým a funkčným požiadavkám, keďže ponúka široký výber farieb a ich kombináciu pre dosiahnutie želaného výsledku. Systém má excelentnú mechanickú odolnosť a nevadí mu ani voda. Pre tieto jeho vlastnosti je možné aplikovať CONTINUO aj v priestore sprchy v kúpeľni. 

CONTINUO umožňuje rýchlu aplikáciu vďaka krátkym prestávkam medzi jednotlivými vrstvami. (nepoužívajte bez odborníka).
Priama aplikácia na dlaždice, aj bez frézovania, steny, sadrokartón a betón je možná.
Takto upravené povrchy sú veľmi odolné.
Sme prvý výrobca ktorý dodáva takýto systém bez
formaldehydu a s nízkymi VOC* emisiami.

*(VOC = volatil organic composit – prchavé organické zlúčeniny)

100% PRISPÔSOBITEĽNÉ:
vo farbách a povrchoch.
Extrémne hladký a kompaktný vzhľad,
podobný leštenému cementu alebo hladkému kameňu;
originálny a aktuálny vzhľad.
K dispozícii je v 48 odtieňoch ktoré sa tónujú priamo v predajni
3 dostupné povrchové úpravy: lesk, satén alebo matný pre naturálny efekt.

CONTINUO je riešenie, ktoré spája najsofistikovanejšie a najviac funkčné požiadavky s nekonečnými kombináciami, prostredníctvom kombinácií farieb a žiadaného výsledku.

Vytvorte priestor, ktorý hovorí o osobnosti jej obyvateľov

Dekoratívny efekt obklopí podlahu a steny ako objatie, aby vytvoril jedinečný priestor so silným a distinktívnym štýlom a dizajnom.

Fantázia 360°

CONTINUO je vysoko prispôsobiteľné, čo do farebnosti, aj do finalizácie. 

Dáva povrchu mimoriadne dokonalý prírodný efekt v modernom aj klasickom prostredí.

CONTINUO môžete prispôsobiť výberom rôznych odtieňov, presne podľa Vašej vôle.

Call Now Button