Continuo – nezastavuj sa, pokračuj!

SAN MARCO

Dnešná doba nám prináša všakovaké vymoženosti, ktoré nám uľahčujú život. Zároveň ho však zrýchľujú do neuveriteľných otáčok. Prístroje musia byť „intuitívne“, materiály zas „univerzálne“ a systémy sú „smart“. Týmto trendom podlieha všetko, stavebný sektor nevynímajúc.

Pokrok je nezastaviteľnýSAN MARCO

Požiadavky na výrobcov povrchových úprav sú jasné. Extrémne ľahká údržba povrchov, vysoká odolnosť a moderný vzhľad.

CONTINUO ponúka prienik týchto vlastností do takej miery, ako to umožňujú dnešné technické limity. Tento materiál alebo skôr systém ponúka pokrytie povrchov v obytných, komerčných a verejných priestranstvách. Z talianskeho prekladu In Continuo = nepretržite, sa dá tušiť, že systém je na podlahy aj steny. Dokáže súvisle pokryť plochy v kúpeľniach a moderných kuchyniach tak, že nevznikajú žiadne škáry. Táto dekoratívna úprava spojí priestor do uceleného dizajnu v kresbe i odtieni.

3 mmSAN MARCO SAN MARCO

Napriek tomu, že je CONTINUO viacvrstvová povrchová úprava, je to praktické riešenie tak pri nových stavbách, ako aj pri rekonštrukciách. Dá sa s ňou počítať na rôznych povrchoch, akými sú rôzne typy betónových podláh, staršie keramické alebo gresové podlahy alebo sadrové podlahy či steny. Veľkou výhodou je, že sa celý systém zmestí do 3 mm (pri podlahách menej ako 3 kg/m2) a nie je tak potrebné dodatočne upravovať napríklad veľkosť dverí atď. Navyše je systém vymyslený tak, že jednotlivé technické pauzy nie sú dlhšie ako 3 hodiny a je teda možné vykonať viac vrstiev v ten istý deň.SAN MARCO

Všestrannosť systému spočíva v jeho veľkej farebnej škále, troch typoch matnosti (lesk, polomat, mat) a viacerých variantovpovrchu podľa zaťaženia. Je možné dosiahnuť ten istý vzhľad na podlahe v jedálni, kde je podlahové kúrenie, aj na terase pri dome. Stačí vymeniť niektoré časti systému a efekt z interiéru môže kontinuálne pokračovať do vonkajších priestorov.

Taliansky výrobca SAN MARCO kládol vždy veľký dôraz na faktor bezchybnosti. Tak je tomu aj v tomto prípade. Systém spĺňa najprísnejšie kritériá a je označený logom A+. Všetky jeho komponenty sú na báze vody s nízkymi emisiami a mizivým dopadom na životné prostredie.

V predajniach importérov firmy Colorificio San Marco, alebo v partnerských predajniach, vám radi pomôžu s výberom tej správnej povrchovej úpravy pre vaše priestory.

 

Call Now Button